21.09.2020r. przedszkolaki obchodzili swoje Święto „ Dzień przedszkolaka”.
Już od samego rana, w całym przedszkolu panowała wesoła i przyjemna atmosfera. Dla każdej z grup „ Biedroneczki”, „Misie’, „Żabki” , „ Sówki”, oraz „Pszczółki” był przygotowany pakiet dobrej zabawy i miło spędzonego wspólnego czasu. Dzieci swoje święto zaczęły od wspólnego obejrzenia filmiku o Clownie który przywitał wszystkie grupy oraz złożył przedszkolakom życzenia. Zaprosił również do miłej zabawy m.in. do przebrania się w strój Clowna. Chętne dzieci mogły nałożyć na głowę perukę oraz nosek . Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Wspólnie z paniami przedszkolaki bawili się do różnych ruchowych zabaw, tańcząc i śpiewając. Dużą frajdę dla dzieci sprawiły bańki mydlane, puszczane na świeżym powietrzu. Dzień był pełen wrażeń i niezapomnianych emocji.
My życzymy dla naszych przedszkolaków by każdy dzień przynosił wiele radości a uśmiech zawsze gościł na ich twarzyczkach.

Pani Agnieszka Bębenek

Skip to content