Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też w przeddzień tak ważnego Święta 10 listopada wszystkie grupy wraz z swoimi paniami o godzinie 11:11 odśpiewały Hymn Mazurka Dąbrowskiego biorąc udział w Akcji ”Szkoła do Hymnu” . Oprócz tego w każdej z grup świętowanie odbyło się na różne sposoby, ze względów na obecną sytuację epidemiologiczną nie odbyła się uroczysta akademia.

Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Pani Agnieszka Bębenek

 

Skip to content