„Już nadszedł czas, już Dziecię się zbudziło a razem z nim Maleńka przyszła Miłość”

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.Tegoroczne Jasełka Bożonarodzeniowe w naszym Przedszkolu przebiegły inaczej niż w ubiegłych latach. Dnia 15.12.2020r. wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami przyszli odświętnie ubrani by wspólnie pokolędować oraz przeżyć w wyjątkowy sposób Narodziny Jezusa. Jasełka przygotowane przez grupę „Pszczółek”  było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Następnie każda z grup wraz z swoimi Paniami przygotowała krótką inscenizację niosąc tym samym  „ dar ” dla Jezuska. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek.

Pani Agnieszka Bębenek

 

Skip to content