W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Z powodu pandemii nie mogliśmy spotkać się z ukochanymi Babciami i Dziadkami. Swoją miłość i wdzięczność za wielkie serce i poświęcony czas dzieci wyraziły poprzez recytowanie wierszy, śpiewanie piosenek oraz tańce.

Przedszkolaki własnoręcznie wykonały upominki dla ukochanych Babć i Dziadziusiów które wręczyły podczas indywidualnych spotkań w rodzinnych domach. A ich popisy na scenie Babcie i Dziadkowie obejrzeli na ekranach komputerów.

Do życzeń dołączyli się również dyrektor ZPO pan Andrzej Kącki, oraz wicedyrektor pani Lucyna Wrona.

Życzenia

Życzenia “Żabek”

Życzenia “Biedronek”

Skip to content