Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 02.02.2021r. Dzieci bawiły się radośnie w sali pięknie udekorowanej w serpentyny oraz światełka. Wystrój ten wprowadził w bajkowy i niepowtarzalny nastrój, zachęcając wszystkich przedszkolaków do wspaniałej zabawy. Radości dzieci nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach twista, i dziecięcych przebojach, a także chętnie uczestniczyły w konkursach tanecznych. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek,  można było spotkać: wróżki, księżniczki,motylki, pszczółki, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana… Każde dziecko z radością i śmiechem na twarzy prezentowało się w swoim bajkowym stroju. Podczas zabawy dzieci mogły zrobić zdjęcia indywidualne a także grupowe. Wspólnybal karnawałowy przyniósł  wiele radości naszym przedszkolakom, a spędzony czas w miłej i bajecznej atmosferze pozostanie na długo w pamięci.

 Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.

Pani Agnieszka Bębenek

Skip to content