“Moje serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.Kogo kocham, kogo lubię rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, ciebie lubię, ciebie pocałuję, a czerwone dziś serduszko wszystkim podaruję”

12 luty 2021 roku był dla wszystkich przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. W poprzedzające dni wszystkie dzieci wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka. Wykonywały laurki i prace plastyczne dla swoich kolegów, koleżanek czy rodziców a następnie wspólnie ze swoją panią wrzucały do walentynkowej skrzynki. Przedszkolaki przebrane w czerwone stroje z niecierpliwością wyczekiwały Świętego Walentego. Radość jaka panowała w sali podczas rozdawania walentynkowych laurek była ogromna, a wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Przedszkolaki dowiedziały się, że walentynki to nie tylko serduszka, ale to co naprawdę się liczy: życzliwość, sympatia, szacunek okazany drugiemu człowiekowi.

Skip to content