Dnia 05.03.2021r. w naszym Przedszkolu odbyło się oficjalne otwarcie Nowego Oddziału Przedszkolnego”. Na tą uroczystość zostali zaproszeni specjalni goście: władze Województwa Małopolskiego na czele z Wójtem Gminy Trzciana. Oficjalną część przeprowadził Pan Dyrektor Andrzej Kącki wraz z z-cą Dyrektora Panią Lucyną Wroną. Została przedstawiona idea projektu a następnie grupa „ Misie” wraz z swoimi wychowawczyniami zaprezentowali część artystyczną, tym samym radując serca publiczności. Kolejno zostały wygłoszone przemówienia władz Województwa Małopolskiego oraz uroczyste przecięcie wstęgi. Na zakończenie wręczono upominek dla grupy „Misie” a także chętne osoby mogły wpisać się do Wieczystej Księgi. Ostatnim etapem Otwarcia naszego Oddziału był poczęstunek oraz wręczenie dla każdego z przybyłych gości skromnego upominku.

Skip to content