Kiermasz Wielkanocny w naszym przedszkolu

W dniach od 22 do 26 marca 2021r została zorganizowana kolejna edycja Kiermaszu Wielkanocnego. Dzieci z każdej grupy ze swoimi Paniami, wykonały własnoręcznie piękne stroiki, dekoracje na stół wielkanocny oraz palmy. Wesołe zajączki, kolorowe pisanki, barwne palmy czy kiełkujący owies cieszyły się dużym zainteresowaniem rodziców oraz samych dzieci. Chociaż zakończenie kiermaszu było przyspieszone ze względu na ograniczenia związane z pandemią, to przyniósł wiele radości i satysfakcji z podjętej inicjatywy. A dzięki hojnemu wsparciu rodziców po powrocie do przedszkola dzieci miały niespodziankę w postaci zakupionych do każdej grupy domków dla lalek, w których bawią się nie tylko dziewczynki 😉

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wspieranie inicjatyw podejmowanych przez przedszkole, miłą atmosferę i dobre słowo, które motywuje nas do podejmowania kolejnych ciekawych działań.

Pani Ewa Gądek

Skip to content