Z okazji święta Rodziny w naszym Przedszkolu każda z grup przygotowała program artystyczny i upominki. Wierszykami, piosenkami, tańcami dzieci podziękowały Rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci lecz także przez Rodziców. Na uroczystość został zaproszony Pan Wójt Cezary Stawarz, który w ciepłych słowach pogratulował dzieciom wspaniałego występu, a Rodzicom utalentowanych pociech. Wyraził swoją troskę o przyszłość Placówki Przedszkolnej i złożył wszystkim serdeczne życzenia.

“Dziś Święto naszych Mam i Tatusiów, piękny to czas. Niech więc zabrzmi radość pośród nas, niech nucą ptaszki pośród drzew. Dla Ciebie tato i mamo! Dla Was jest ten miłości żar, i słodkich uczuć szczęścia dar. To dla Was dziś kwitnie piękny różny kwiat. Żyjcie nam długo, sto lat!”

Skip to content