“Uśmiech dziecka największym skarbem”

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki zasiadły na widowni w nowej gminnej sali, udostępnionej dzięki życzliwości Pana Wójta. A ich rodzicie wcielili się w role aktorów. Dzieci obejrzały bajeczkę “Trzy świnki”. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i w skupieniu oglądały mini spektakl,a także  odpowiadały na zagadki aktorów jak również zrobiły wspólne pamiątkowe zdjęcia. Po przedstawieniu Pan wójt Cezary Stawarz z Panią dyrektor Lucyną Wroną złożyli dzieciom życzenia, uśmiechu na twarzy i dużo radości, a rodzicom podziękowali za inicjatywę i kreatywność. To oczywiście nie była jedyna atrakcja tego dnia, po powrocie do przedszkola dzieci mogły zachwycać się bańkami mydlanymi, malować twarze. Temu wydarzeniu towarzyszyły  okrzyki radości co świadczyło o dobrej zabawie.

Przedszkolaki i Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują kochanym rodzicom za dobrą zabawę w tym radosnym Dniu Dziecka. Doceniamy zaangażowanie rodziców, gdyż jest to już kolejna wystawiona przez nich bajka.

Podziękowania:

Pani Monika Snopek- świnka I

Pani Maria Zdebska – świnka II

Pani Kinga Stańdo – świnka III

Pani Jolanta Korab-Czapeczka – mama świnka

Pani Monika Mucha – sprzedawca

Pan Andrzej Grabias – wilk

Pani Natalia Cempura – narrator

 

 

Skip to content