„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Radość dziecka ma wartość nieocenioną. Wspiera jego rozwój i sprawia, iż wszelkie troski tracą na mocy.

10 czerwca, nasze przedszkolaki gromadziły się od rana na „Orliku” ponieważ czekała ich tam jeszcze jedna niespodzianka,  dopełnieniem obchodów Dnia Dziecka były dmuchańce zamówione przez Radę Rodziców. Śniadanko na świeżym powietrzu smakowało wyśmienicie, później dzieciaki dla ochłody dostały czekoladowe lody. Nie zabrakło baniek mydlanych, modelowania balonów i zabaw przy muzyce.

Radości i zabaw nie było końca, zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola na obiad.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie dzieciom takiej atrakcji, oraz pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas zabaw na “Orliku”.