18 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom VIII Gminnego Konkursu Plastycznego. Z powodu zmniejszenia restrykcji sanitarnych oraz niewielkiej ilości uczestników, spotkanie mogło odbyć się stacjonarnie z zachowaniem środków ostrożności (dezynfekcja, odstęp).

Było nam bardzo miło gościć dzieci i ich Panie z oddziałów przedszkolnych sąsiednich miejscowości, oraz Wójta Gminy Trzciana Pana Cezarego Stawarza. Wszyscy obecni mogli podziwiać piękne prace konkursowe na żywo. Wicedyrektor Pani Lucyna Wrona oraz Pan Wójt wyrazili słowa uznania za ciekawe i pomysłowe przedstawienie tegorocznego tematu konkursu “Wiosenna łąka”, pogratulowali wyobraźni i talentów plastycznych, życzyli dalszych sukcesów. Punktem kulminacyjnym było wręczenie dyplomów oraz nagród ufundowanych przez Pana Wójta, które wywołały szeroki uśmiech na twarzach dzieci. Po części oficjalnej wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku, była to również okazja dla dzieci do bliższego poznania swoich rówieśników.

Dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Koordynatorzy konkursu: Pani Jolanta Młyńska, Pani Ewa Gądek

Skip to content