Góra Grosza, to akcja, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Coroczny udział w tej akcji pokazuje, że jesteśmy wrażliwi i nieobojętni na los innych, że potrafimy się zjednoczyć w imię wspólnego celu i razem przyczyniamy się do poprawy sytuacji dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Zbierając monety nasze przedszkolaki nie tylko uzbierały Górę Grosza, ale zdobyły świadomość, że oddając chociażby jeden grosz, przyczyniły się do zrealizowania marzeń innych kolegów i koleżanek, którym nie poszczęściło się w życiu tak jak im.

W tym roku w sumie zebraliśmy 597.82 zł, a monety spakowane zostały w paczki o łącznej wadze 45 kg!!!

Tak wyglądają wyniki zbiórki w poszczególnych grupach:

Grupa „Misiów” – 275.06 zł

Grupa „Żabek” – 108.18 zł

Grupa „Biedronek” – 73.16 zł

Grupa „Pszczółek”- 58.25 zł

Grupa „Sówek” – 57.41 zł

„Sześciolatki” – 25.76 zł

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, bez Was nie byłoby naszej Góry Grosza!