„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

W dniu 25 czerwca 2021 r. w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie odbyła się  Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz Pożegnania Starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji
i pożegnań.

Zakończenie roku przedszkolnego w tym roku po raz pierwszy odbyło się w dwóch etapach: najpierw w budynku przedszkola uroczyście pożegnały się „Pszczółki”, które od września zagoszczą w szkolnych murach jako „Zerówka”; później w budynku szkoły podstawowej swoje pożegnanie miały „Sześciolatki”.

Pani Dyrektor podziękowała przedszkolakom za chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji, były także podziękowania dla rodziców, którzy zawsze służą pomocą i wspaniale współpracują z naszą społecznością.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!!!