SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA CAŁOROCZNĄ WSPÓŁPRACĘ, WSZYSTKO CO WIELKIE  JEST WIELKIE PRZEZ SERCE!

Dziękujemy  wszystkim  angażującym się w życie przedszkola  za owocną współpracę, za udział w wielu wydarzeniach i wsparcie różnych przedsięwzięć. Dzięki wspólnej współpracy mogliśmy zrealizować dużo dobrego na rzecz naszych dzieci.

                                                             Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej                                                                       pomyślności w życiu osobistym i zawodowym!

DOBROCZYŃCY, PRZYJACIELE  MAŁEGO  DZIECKA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Wójt Gminy Trzciana Pan Cezary Stawarz

Dyrektor  ZPO  Pan Andrzej Kącki

Rada Rodziców przy ZPO

Druhowie OSP w Trzcianie

 

Radni Gminy Trzciana: Pan Józef Pijanowski, Pan Marcin Duda, Pan Kazimierz Kołodziej  

Pani Maria Hojda, Pani Agnieszka Sowińska, Pan Łukasz Pytel, Pan Stanisław Gutowski

Dobroczyńcy Rodzice

Państwo  Agata i Dawid Baliccy

Państwo Barbara i Piotr Osikowicz

Państwo  Agnieszka i Krzysztof Bębenek

Państwo Marta i Mariusz Banat

Państwo Katarzyna i Andrzej Stanisz

Państwo Patrycja Hernant i Taryk Abu Hassan

Pani  Monika Snopek, Pani Maria Zdebska, Pani Kinga Stańdo, Pani  Małgorzata Stabrawa, Pani Magdalena Chudy, Pan Jacek Mucha, Pani Edyta Pławecka, Pani Kinga Grochowska , Pan Grzegorz Kłósek, Pani Anna Bodurka, Pani Monika Trzaska, Pani Iwona Halota, Pani Monika Mucha, Pani Monika Kowalczyk, Pai Natalia Cempura , Pani Monika Pączek, Pani Renata Juszkowicz, Pan Maciej Kłósek, Pani Jolanta Czapeczka Pani Karolina Łabęda, Pan Andrzej Grabias, Pani Karolina Kaczmarczyk

Skip to content