Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień- “Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.
W naszym przedszkolu dzieci z wszystkich grup spotkały się w pięknie udekorowanej sali, przygotowanej specjalnie na tę okazję. Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystość od złożenia życzeń przedszkolakom, po czym wspólnie odśpiewano STO LAT!
Jako przedszkole uczestniczyliśmy w wydarzeniu organizowanym przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola – “Dzień Przedszkolaka to ważne święto- uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Przedszkolaki zaśpiewały i zatańczyły przy piosence “Życie przedszkolaka”. Były również tańce i zabawy z bańkami. Po obiadku dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz medal dzielnego przedszkolaka.
Idąc za słowami Janusza Korczaka “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta!


Skip to content