30 września nasze przedszkole włączyło się w obchody Światowego Dnia Uśmiechu. Pomysłodawcą radosnego święta jest Harvey Ball, autor symbolu żółtej, uśmiechniętej buzi.
Głównym celem jest uświadomienie dzieciom znaczenia optymistycznego podejścia do życia. Uśmiech nic nas nie kosztuje, a tak wiele może znaczyć dla drugiego człowieka. Dzielmy się nim, każdego dnia.
Nie zapomnieliśmy również o naszych chłopcach, którzy w ten dzień mają również swoje święto. Było głośne sto lat, moc życzeń dla nich oraz słodka niespodzianka.
Dzień Uśmiechu rozpoczęliśmy od występu grupy „Misiów”.
Po występie dzieci wspólnie się bawiły, tańczyły, śpiewały piosenki, a uśmiechu było co niemiara ! Na zakończenie przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcia w fotobudce oraz prace plastyczne związane z Dniem Uśmiechu. Wszystkim dzieciom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzy zawsze, nie tylko od święta! 🙂