01 października 2021 roku, do naszego przedszkola zawitali aktorzy z przedstawieniem pt.” Jesienne porządki” . Aktorzy w charakterystyczny dla siebie, humorystyczny sposób przybliżyli dzieciom jesienne zwyczaje panujące wśród zwierząt leśnych.
Dzieciom bardzo podobała się rozsądna wiewiórka, która robiła jesienne porządki i zapasy na zimę; sympatyczny, roztargniony miś przygotowujący się do zimowego snu; sójka, która robiła wielkie zamieszanie i oczywiście nigdzie nie zdążyła odlecieć oraz bocian, który właśnie odleciał do ciepłych krajów – bez sójki.
Zorganizowanie teatrzyku oraz spotkania na żywo z aktorami jest jednym z warunków uczestnictwa w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym “Dzieci na scenie” w którym bierze udział grupa Żabek.