Dzień 12 października 2021r. okazał się dniem pełnym pozytywnych emocji dla dzieci z oddziału przedszkolnego.
W tym dniu 6-latki wybrały się na wycieczkę do Manufaktury Czekolady i Smoczej Jamy w Krakowie. W fabryce uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, podczas których własnoręcznie wykonali pyszne pralinki czekoladowe z bakaliami. Wysłuchali również ciekawostek na temat procesu produkcji tego przysmaku i jego rodzajów. Warsztaty okazały się bardzo udane, ale i smaczne. Z Fabryki czekolady udali się na Wawel. Niebywałą atrakcją dla dzieci było zejście Smoczą Jamą pod pomnik Smoka Wawelskiego ziejącego ogniem. Do domów wrócili z własnoręcznie wykonanymi słodyczami, pamiątkowymi zdjęciami, a przede wszystkim pełni niezapomnianych wrażeń.