15 października 2021 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uroczyste spotkanie przygotowała grupa “Żabek” realizując jedno z zadań Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ” Dzieci na scenie”
Przedszkolaki w odświętnych strojach, w jesiennej scenerii podziękowały nauczycielom oraz pracownikom obsługi za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Poprzez wiersze, piosenki, taniec oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi i wielkie poświęcenie.
Życzenia wszystkim pracownikom złożyła Pani Dyrektor Lucyna Wrona oraz Pan Dyrektor Andrzej Kącki. Z okazji tego święta nie zabrakło również nagród i podziękowań dla nauczycieli i pracowników obsługi.
Głos w imieniu Rady Rodziców zabrała Pani Agata Balicka, która również złożyła życzenia
i przekazała wszystkim pracownikom naszego przedszkola kwiaty.

Dziękujemy za dobre słowo, kwiaty i słodki poczęstunek

Skip to content