28 października o 9:30 nasze przedszkole wypełniło się miłymi gośćmi, byli to Rodzice naszych przedszkolaków. Okazją do przyjścia było Pasowanie na Przedszkolaka. Dwadzieścia siedem dzieci z grup Biedronki, Pszczółki, Żabki i Sówki z radością i lekką nieśmiałością prezentowały swoje umiejętności; śpiewając piosenki i recytując wierszyki o swoim ukochanym przedszkolu. Deklarowały, że już nie płaczą za Mamą i Tatą, przyrzekały ładnie zachowywać się przy stole, słuchać swoich Pań i bawić się w zgodzie z kolegami i koleżankami. Następnie Z-ca Dyrektora P. Lucyna Wrona, dokonała uroczystego aktu Pasowania na Przedszkolaka, symboliczną kredką i słowami “Pasuję Cię na Przedszkolaka”. Dzieci otrzymały na pamiątkę liczne niespodzianki: Dyplomy, medale, kuferki z łakociami i książeczki od Rodziców. Po uroczystości, wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Mamusie z grupy Pszczółek, którym serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że do grona naszych przedszkolaków dołączyło tyle wspaniałych dzieci i miłych Rodziców. Życzymy wszystkim by, każdy dzień w naszym przedszkolu był pełen radości i owocnej współpracy.

 

Skip to content