W piątek 26 listopada w ramach projektu “Poznajemy zawody naszych rodziców” realizowanego w bieżącym roku szkolnym do przedszkola został zaproszony Pan Listonosz Marcin Duda. Opowiedział nam o swoim zawodzie, wytłumaczył jaką drogę przebywa list od nadawcy do adresata.
Okazało się, że do naszej Poczty przyjeżdża sam Mikołaj by odebrać listy, dlatego każda grupa napisała swoje prośby i marzenia do Świętego Mikołaja. Pani Dyrektor dopilnowała by żaden list się nie zgubił i wszystkie spakowała do jednej koperty. Odpowiednio ją zaadresowaliśmy i z pewnością Mikołaj już szykuje dla naszych Przedszkolaków paczki z prezentami.
Pan Marcin zostawił nam również tajemniczą paczkę zaadresowaną na adres przedszkola w której znaleźliśmy cukierki.
Dzięki uprzejmości Pana Listonosza, każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w czapce i z prawdziwą torbą na listy.
Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i słodką niespodziankę 🙂

Skip to content