Wizyta Św. Mikołaja- dzień na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. 6-go grudnia zawitał Ten Miły Gość do Publicznego Przedszkola w Trzcianie. Prezenty, upominki, wspaniałe wspomnienia i moc radości nie opuszczał dzieci tego dnia. Przedszkolaki pięknie przywitały Św. Mikołaja piosenką, wierszykiem oraz tańcem. Odebrały prezenty oraz zrobiły pamiątkowe zdjęcia. Każde dziecko mogło spotkać się z tym wyjątkowym człowiekiem i chwilę porozmawiać. Św. Mikołaj zachęcał dzieci, aby były grzeczne, słuchały Rodziców i Pań w przedszkolu. Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła Przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich, a niektórzy już nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.