Niestety, podobnie jak w zeszłym roku, nie odbyło się wspólne kolędowanie dzieci w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie. XIV Gminny Konkurs Kolędniczy – „PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ” odbył się w formie online, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Trzciana – Pana Cezarego Stawarza.
Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych.
W konkursie wzięło udział po 1 uczestniku z oddziałów przedszkolnych naszej gminy. Nagrania zostały dostarczone z poszczególnych przedszkoli do Publicznego Przedszkola w Trzcianie, a jury po wysłuchaniu nagrań biorąc pod uwagę wszystkie regulaminowe kryteria, przyznało następujące miejsca:

I miejsce ex aequo:
Oliwia Rzepecka- Oddział Przedszkolny w Kamionnej
Wojciech Grabowski- Oddział Przedszkolny w Łąkcie Dolnej

II miejsce: Hanna Maj- Oddział Przedszkolny w Trzcianie

III miejsce: Aleksandra Kowalska- Oddział Przedszkolny w Kierlikówce

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Wójtowi Gminy Trzciana, Panu Cezaremu Stawarzowi dziękujemy za ufundowanie nagród.
Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, którzy wzięli udział w konkursie.
Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content