Karnawał to czas radości, zabawy, balów i tanecznej muzyki. 17 lutego upragniony Bal Karnawałowy odbył się również i w naszym przedszkolu. Z uwagi na obchodzony w tym dniu “Dzień Kota” nie zabrakło i jego na zabawie karnawałowej. Stąd też karnawał odbył się pod hasłem „ Karnawałowego Balu Kota”. Dla przedszkolaków to dzień szczególny i wyczekiwany. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, kotki. Dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach muzyki oraz uczestniczyły w licznych konkursach. Po zabawie przyszła pora na słodki poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców. Dzień ten był pełen wrażeń!