Z okazji „Dnia Ziemi” obchodzonego 22 kwietnia przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Trzcianie uczestniczyły w obchodach tego wyjątkowego dnia. Wzięły udział w aktywnych zajęciach na temat ekologii i sposobach dbania o naszą planetę. Wspaniale poradziły sobie z zadaniami, które dały im odpowiedź, jak wiele zawdzięczamy naszej Ziemi. Ułożyły i omówiły kodeks ekologa. Po zajęciach dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę ekologiczną, a następnie z transparentem udały się na spacer, jako prawdziwi ekolodzy, którym nie jest obojętny los Ziemi. Po pochodzie, wszystkie grupy zasadziły piękne kwiaty w ogrodzie przedszkolnym. Mamy nadzieję, że teraz każdy przedszkolak będzie pamiętał, że to on nas zależy jak będzie wyglądał nasz świat w przyszłości.