Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu obyła się 25 i 26 maja. Najmilszych gości, do obejrzenia przygotowanego programu artystycznego, zaprosiła każda grupa przedszkolna.
Dzieci bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne wiersze, przeplatane były piosenkami i tańcami kierowanymi wprost do rodziców. Szczere uczucia dzieci znalazły swój wyraz nie tylko w występach, ale i w ofiarowanych rodzicom upominkach.
Pani Dyrektor również złożyła życzenia przybyłym gościom, oraz podziękowała za owocną współpracę, wręczając medale.