Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy już 30 maja. Sprzyjająca pogoda pozwoliła zorganizować go na Orliku w Trzcianie. Dzięki Radzie Rodziców, która zaoferowała wiele atrakcji dla dzieci, przedszkolaki mogły się cieszyć i bawić zjeżdżając na dmuchańcach, próbując pysznej waty, czy też popcornu. Miały też słodki poczęstunek oraz lody. Uśmiechu i zabawy było co nie miara !

Serdecznie podziękowania dla Rodziców, którzy tak chętnie zaangażowali się w organizację tego pięknego dnia.