Grupa “Misiów” 22 czerwca wybrała się na mały spacer do pobliskiego gospodarstwa domowego do swojej koleżanki z grupy- Julitki Stanisz. Mama Julitki serdecznie powitała wszystkie Misie i zaprosiła na wycieczkę. Dzieci poznały zwierzątka, które żyją w oborze, mogły je zobaczyć z bliska, a nawet nakarmić. Następnie oglądały maszyny rolnicze, traktory oraz urządzenia m.in. do osuszania kukurydzy. Z wielką ciekawością Misie przyglądały się tym sprzętom i zadawały pytania. Poznały ciężką pracę rolnika. Największą frajdą, szczególnie dla chłopców, była możliwość zrobienia sobie zdjęcia za kierownicą w wybranym przez siebie traktorze. Misie na koniec wycieczki, po powrocie do przedszkola skosztowały pysznych lodów dla ochłody, po słonecznej wizycie w gospodarstwie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Kasi Stanisz za zaproszenie, przybliżenie zawodu rolnika  i miłe przyjęcie Misiów.