W tym roku szkolnym uroczystość powitania LATA oraz pożegnania starszaków odbywała się w dwóch dniach.

21.06.2022 r. na przedstawienia została zaproszona społeczność przedszkolna wraz z paniami z personelu administracyjno-obsługowego.

24.06.2022 r. przedszkole zaszczycili swoją obecnością rodzice naszych absolwentów, oraz Pan Dyrektor Andrzej Kącki.

Po pięknych występach wieńczących nasz 3 letni pobyt w przedszkolu Pani Lucyna Wrona wraz z Panem Andrzejem Kąckim oraz wychowawczyniami grup pogratulowali dzieciom występów, i życząc dalszych sukcesów w nauce wręczyli dyplomy, książki oraz pamiątkowe medale.

To jednak nie był koniec uroczystości, pożegnaliśmy również naszą Panią Halinkę Górczyk, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Życzymy Jej dużo zdrowia, radości, czasu dla siebie i odpoczynku!