Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień w którym swoje święto mają wszyscy pracownicy naszego przedszkola. W tym roku program artystyczny na tę okazję przygotowała grupa “Biedronki”. Były wzruszające piosenki, wiersze i taniec; wszystko po to, by podziękować za życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość okazywaną każdego dnia przez wszystkie Panie.

Ważnym gościem tego dnia był Dyrektor ZPO Andrzej Kącki osobiście złożył życzenia Paniom pracującym w przedszkolu oraz wręczył tegoroczne nagrody.

Słowa podziękowania wyraziła także Pani Natalia Cempura, która reprezentowała Radę Rodziców.

Najpiękniejszą “rzeczą” jaką można obdarować tego dnia pracowników oświaty jest uśmiech dzieci i miłe słowo Rodziców, za które serdecznie dziękujemy!

Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć” Janusz Korczak

 

Skip to content