20 października 2022 w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci z grupy ,,Żabki”, ,,Pszczółki” i ,,Biedronki”, które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem.

W pierwszej części uroczystości oprócz zaproszonych Rodziców gościliśmy Wójta Gminy Trzciana Pana Cezarego Stawarza, dyrektora Pana Andrzeja Kąckiego i Panią wicedyrektor Lucynę Wrona.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

 Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie kredki na  ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, oraz ze swoimi Rodzicami wspólnie świętowały przy słodkim poczęstunku.

 

Skip to content