Dnia 21 października 2022 roku dzieci z grupy “Sówki” i “Zerówki” wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Bochni, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Pierwszym punktem wycieczki było obejrzenie przedstawienia teatralnego dla dzieci pt. “Pinokio”  w Oratorium Św. Kingi. Odwiedzając Bochnię, nie sposób nie zauważyć największej i najstarszej świątyni na terenie solnego miasta- Bazyliki Św. Mikołaja. Dzieci miały możliwość  zobaczenia świątyni pełnej zdobień, postaci, ołtarzy i kaplic. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie odnowionego Rynku Głównego. Niebywałą atrakcją dla dzieci był pobyt w tężni solankowej. Dzień ten był dniem pełnym pozytywnych emocji dla dzieci.  Wycieczkę należy zdecydowanie zaliczyć do udanych.