17 listopada sala grupy Misiów zamieniła się w taneczny parkiet dla wszystkich przedszkolaków, okazją do tego była zabawa andrzejkowa.

Zasłonięte okna i kolorowe światła wprowadziły nastrój tajemniczości i wyjątkowości. Wspaniale bawiliśmy się przy dobrze znanych i bardzo lubianych przez dzieci zabawach integracyjnych z pokazywaniem i ze śpiewem. Każda Pani wychowawczyni przygotowała typowe dla tego dnia wróżby andrzejkowe. Dzieci przekłuwały serduszka z imionami, obserwowały “wyścigi” pantofelków, odgadywały zawody, które będą wykonywać w przyszłości. Do wspólnej zabawy zaprosiła także “Baba Jaga”, która obmyślała zadania do wykonania z miotłą. Na koniec, dzieci mogły zaprezentować swoje taneczne talenty, podrygując do melodii w swobodny sposób.

Zwieńczeniem tego energicznego dnia była pyszna szarlotka z bitą śmietaną przygotowana przez Panie Kucharki.

Skip to content