25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe,  kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzieci poznały historię Święta Misia, później przywitały wierszem i piosenką Misia który przybył do nas na swoją wyjątkową uroczystość, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach , zgadywankach, pomagały Misiowi rozbić piniatę, a na koniec  wykonywały misiowe prace plastyczne.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie Święto Misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas

W przyszłym roku również zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólnie będziemy uczyć i bawić bo ,,czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Skip to content