16 grudnia został rozstrzygnięty konkurs pt. „Najpiękniejsza świąteczna kartka bożonarodzeniowa”,  zorganizowany przez nasze przedszkole. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, promowanie rodzinnego wspólnie spędzanego czasu, oraz rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej uczestników.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Prace, które otrzymaliśmy, są estetyczne i kreatywne. Dzieci świetnie oddały klimat i charakter świąt. Technika prac była różnorodna – od rysunków kredką, farbami, po kartki 3D. Stworzenie prac wymagało od uczestników rzetelności i sumienności.

Otrzymaliśmy 43 prace konkursowe z całego przedszkola. Z każdej grupy została wyróżniona jedna praca:

Grupa “Żabki” – Zuzanna Grabowska

Grupa “Pszczółki” – Sandra Sobczyk

Grupa “Biedronki” – Gabriela Kaczmarczyk

Grupa “Misie” – Jakub Krzysztofiak

Grupa “Sówki” – Gabriela Dębosz

Oddział “0” – Eryk Budyś

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody podczas czwartkowej Wigilii przedszkolnej.

Zapraszamy do oglądania i zakupu kartek przy wejściu do szatni.

Skip to content