18 stycznia 2023 roku w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie odbył się XV Gminny Konkurs Kolędniczy pod patronatem Wójta Gminy Trzciana pt.” Przedszkolaki Kolędują”. Spośród ośmiu uczestników z przedszkoli naszej gminy jury w składzie Marta Błasińska i Stanisław Grabowski wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Magdalena Kukla PSP Łąkta Dolna (oddział przedszkolny)

II miejsce – Julia Rusoń PP Trzciana

II miejsce – Joanna Stawarz PP Trzciana

Nagrody ufundował i wręczył Wójt Gminy Trzciana Cezary Stawarz.

W konkursie udział wzięli:

Laura Kolasa PSP w Kierlikówce (oddział przedszkolny), Alicja Pacek PP w Trzcianie, Inga Piwowarczyk PSP w Kamionnej (oddział przedszkolny), Nadia Stanowska PSP Leszczyna (oddział przedszkolny), Alicja Trościanko Niepubliczne Przedszkole w Leszczynie.

Zwycięzcom jak i uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów na scenie.

 

Skip to content