“Dziś święto Babci i Dziadka, więc wnucząt wesoła gromadka, składa najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia, marzeń spełnienia.”

20 stycznia na sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Trzcianie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Każda grupa pod okiem swoich Pań zaprezentowały program artystyczny przygotowywany od kilku dni w przedszkolu, aby umilić swoim Babciom i Dziadkom ten wyjątkowy dzień. Dzieci wręczyły kochanym Babciom i Dziadkom laurki i prezenty, w postaci drewnianych serduszek ze swoim zdjęciem, na długą pamiątkę Dnia Babci i Dziadka 2023r.

Wnuczki i wnukowie odświętnie ubrani, wyrażali słowami wierszy i piosenek swoją miłość i wdzięczność za troskę i wrażliwość, za wyrozumiałość i cierpliwość, którą Babcia i Dziadek okazują na co dzień swoim wnukom. Wyrazy uznania oraz życzenia złożyła także Z-ca Dyrektora p. Lucyna Wrona oraz zaproszeni na tę uroczystość goście: Wójt Gminy Trzciana p. Cezary Stawarz oraz ks. katecheta Krzysztof Ceglarz.

Babcie i Dziadkowie mogli czuć się honorowymi gośćmi w tym dniu także dzięki Rodzicom, którzy zadbali o pyszny poczęstunek i piękną dekorację stołów.

Skip to content