Coroczny bal karnawałowy tym razem odbył się w dzień Św. Walentego. Zaraz po śniadaniu, przebrane w stroje ulubionych postaci, przedszkolaki rozpoczęły taneczną zabawę przy dźwiękach ulubionych utworów takich jak: “Jedzie pociąg”, “Kaczuszki”, “Labada” i wielu innych tradycyjnych i nowoczesnych przedszkolnych hitów. Panie wychowawczynie poprowadziły zabawy integracyjne i konkursy; wybrany został Król i Królowa Balu.

Niemałą niespodzianką była wizyta Pana Listonosza, który przyniósł Walentynkową pocztę. Dzieci wykonywały w domu i przedszkolu kartki dla swoich koleżanek i kolegów, by okazać im sympatię. Przedszkolna skrzynka zapełniła się czerwonymi walentynkami.

Po wesołej zabawie wszystkie Grupy otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Oprócz miłych wrażeń tego dnia, dzieci zabrały do domu także serduszkowe upominki przygotowane przez swoje Panie.

Skip to content