24 lutego 2023 roku przedszkolaki z grupy „Biedronki”, „Misie” i „Sówki” wybrały się na wycieczkę autokarową do Limanowej. Pierwszym punktem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. „Jak Rumcajs Cypiska uratował”. Podczas oglądania przedstawienia dzieci mogły dostrzec takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, rodzina, życie w harmonii z przyrodą.

Po pełnym emocji spektaklu, przedszkolaki udały się do sali zabaw „Smykolandia”, gdzie przez godzinę trwała świetna zabawa w basenie wypełnionym piłeczkami, na zjeżdżalniach i pozostałych atrakcjach, które oferowała sala. Podczas zabawy dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną i zręcznością.

Po wyśmienitej zabawie wszyscy zmęczeni, ale z dobrym humorem wrócili do przedszkola.