W dniu 28.04.2023r. w naszym przedszkolu odbył się X Gminny Konkurs Plastyczny, pt. „Moja Rodzina”, pod patronatem Wójta Gminy Trzciana. Celem konkursu było podkreślenie znaczenia rodziców i rodziny w kształtowaniu osobowości każdego człowieka, rozwijanie talentów plastycznych dzieci oraz pobudzanie inwencji twórczej i wdrażanie do samodzielności. Konkurs adresowany był do dzieci 5 i 6-letnich uczęszczających do przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Trzciana.

W rywalizacji wzięli udział następujący przedstawiciele przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:

– Trzciana – Anna Stabrawa 5l, Natalia Kołodziej 6l

– Leszczyna – Maria Kukla 5l, Hanna Chojecka 6l

– Kamionna – Kamila Zatorska 5l, Kamil Pławecki 6l

– Łąkta Dolna – Natalia Kącka 5l, Magdalena Kukla 6l

– Kierlikówka – Oskar Matuszewski 6l

Komisja w składzie: Pani Natalia Krawczyk-Micherda – Dyrektor CKiT w Trzcianie oraz Pan Paweł Sroka, który należy do grona utalentowanych twórców kultury gminy Trzciana. Po trudnych naradach, jednogłośnie przyznali pierwsze miejsce Annie Stabrawa w kategorii 5 – latki i Hannie Chojeckiej w kategorii 6 – latki. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Wszystkim dzieciom zostały wręczone ufundowane przez Pana Wójta Cezarego Stawarza dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wychowawcom za  przybycie oraz przygotowanie dzieci do konkursu. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

Skip to content