27 kwietnia nasze przedszkole odwiedził iluzjonista nazywany przez dzieci Panem Czarodziejem. Prezentowane magiczne sztuczki wzbudziły w dzieciach ogromną ciekawość. Niektóre z nich, miały okazję stać się pomocnikami Pana Czarodzieja, a swoją rolę wykonywały z radością i nadzieją, że odkryją czarodziejskie tajemnice. Ciekawa sceneria i walizeczka z magicznymi przedmiotami, cieszyły się dużym zainteresowaniem wszystkich dzieci od najmłodszych do najstarszych, nawet Pan Iluzjonista docenił skupienie i bardzo pochwalił dzieci za ich piękne zachowanie w czasie pokazu. To niezwykłe spotkanie dostarczyło przedszkolakom wiele pozytywnych emocji. Było dużo śmiechu oraz wspólne czarowanie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.