Grupa „Biedronki” i „Żabki” z Publicznego Przedszkola w Trzcianie kilka miesięcy temu rozpoczęły fascynującą przygodę z Kicią Kocią, jedną z ulubionych bohaterek książek dla najmłodszych i jej przyjaciółmi: Adelką , Packiem i Juliankiem– przystępując do Projektu pt.„Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”.

Podsumowując  Projekt dzieci pojechały do kina w Limanowej na film  „Kicia Kocią mówi dzień dobry”. Kicia Kocia to mała bohaterka, która lubi wyzwania i z optymizmem podchodzi do swoich zadań. Jest ona na tyle ciekawa, że dzieci  chcą  ją naśladować jako swój autorytet – to postać przekonująca i jednocześnie zabawna.

Dzieci w ciszy i skupieniu oglądały przygody Kici Koci i jej przyjaciół. Po seansie dzieci pojechały do Sali zabaw Smykolandia, aby trochę poszaleć. Po dobrej zabawie, wróciliśmy autokarem do przedszkola.

Dzieci były zadowolone i szczęśliwe, opowiadając o wycieczce rodzicom.

Skip to content