Święto Rodziny to wyjątkowa uroczystość, dzięki niej chcemy swoim najbliższym sprawić przyjemność, okazać im swoją miłość i przywiązanie. W tym roku święto to połączone zostało z I Rodzinnym Piknikiem. 28 maja wszyscy spotkaliśmy się aby na Orliku w Trzcianie i tam nasze przedszkolaki prezentowały przed swoimi rodzicami swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach. Po występach był czas na wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia. Dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy. Rodzice mogli spędzić miło czas przy dobrym cieście i kawie.