Czerwiec rozpoczyna się jednym z ulubionych dni każdego dziecka – Światowym Dniem Dziecka. Od rana czekały na wszystkich miłe niespodzianki przygotowane przez nasze Panie – począwszy od wyjątkowej, balonowej dekoracji na placu zabaw jaki i we wnętrzu przedszkola.

Słoneczko tego dnia sprzyjało wspólnym, muzyczno-ruchowym zabawom integrującym przedszkolaki z wszystkich grup. Po dawce pozytywnej energii jaką dają nam przedszkolne pląsy, “Żabki”, “Pszczółki”, “Misie”, “Biedronki” i “Sówki” wyruszyły cieszyć się kolejnymi atrakcjami, a były to: dmuchaniec, zabawy sprawnościowe, malowanie buźki, zabawy z chustą animacyjną. Kiedy brakowało sił do dalszej zabawy, popcorn i lody zjedzone w towarzystwie kolegów i koleżanek na kocykowym pikniku w cieniu drzew, był także mile spędzonym czasem.

Serdecznie dziękujemy p. Basi Osikowicz za udostepnienie dmuchańca oraz Radzie Rodziców za popcorn i lody.

Skip to content