„Już koniec roku, mija czas,

Za chwilę wakacje czekają nas

Musimy nowych nazbierać sił

By każdy z nas szczęśliwy był

Choć w przedszkolu było wesoło,

Wołają nas góry i lasy wokoło!”

Dnia 22 czerwca, dzieci z najstarszych grup „Sówki” i „Misie” żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji w zerówce i I klasie .

Obie grupy zaprezentowały się w ostatnich w przedszkolnych murach przedstawieniami. Było trochę humoru i trochę wzruszeń, jak to bywa podczas pożegnań.

Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było wręczenie dzieciom dyplomów i pamiątkowych książek. Pani dyrektor Lucyna Wrona wręczyła również rodzicom, którzy w tym roku szkolnym w sposób szczególny wspierali nasze grupy przedszkolne podziękowania w dowód wdzięczności.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!