„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Tegoroczny Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy pod hasłem „Ruch to zdrowie”. Dzień rozpoczęliśmy piosenką „ Bo nasze przedszkole to jedna rodzina” Następnie dzieci wszystkich grup bawiły się i brały udział w różnych konkurencjach sportowych: rzucały woreczkami do celu i na odległość, chodziły z krążkiem na głowie, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz skakały na odległość . Radość, śmiech i głośny doping przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Zwycięscy otrzymali zasłużone medale. Mając na uwadze, że zdrowie to nie tylko ruch, ale także zdrowe odżywianie, dzieci same przygotowywały sałatkę owocową, którą po skończonych zabawach zjadały ze smakiem. Odchodząc do domu , każde dziecko otrzymało kolorowy balonik i popcorn.  Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień.

Skip to content