13 października w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci
z najstarszej grupy „Biedronki” wraz z wychowawczynią Panią Marią Łukasik przygotowały i przedstawiły program artystyczny.  Dzieci podziękowały swoim ukochanym Paniom i wszystkim Pracownikom Przedszkola wierszem i piosenką za codzienną troskę i serce włożone w ich wychowanie oraz nauczanie. Tego dnia z ust dzieci padło wiele ciepłych słów oraz życzeń. Bardzo miłą niespodziankę sprawiła wszystkim Rada Rodziców.
W imieniu wszystkich rodziców p. Karolina Łabęda złożyła serdeczne życzenia, jak również podziękowała za wspaniałą opiekę, cierpliwość, miłość, którą obdarzamy ich dzieci na co dzień. Wyrazy uznania za pracę i trud oraz serdeczne życzenia złożyła również na wstępie  pani wicedyrektor Lucyna Wrona. Ten dzień wszystkim upłynął w miłej atmosferze.

DZIĘKUJEMY !

Skip to content