W dniu 17. 10.2023r. w naszym przedszkolu gościliśmy niezwykłego gościa. Odwiedził nas Iluzjonista, który zgromadzonych przedszkolaków przeniósł we wspaniały świat iluzji. Podczas występu działy się rzeczy niezwykłe, magiczne sztuczki zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach dzieci. W czarodziejski sposób pojawiały się i znikały przedmioty, różnobarwne chustki zmieniały swoje kolory, kolorowe piłeczki zamieniały się miejscami, woda wlana do kubeczka znikała, nie sposób wymienić wszystkich sztuczek, które mogliśmy tego dnia zobaczyć. Dzieci wypowiadały za magikiem czarodziejskie zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach.

Pokazy magii w przedszkolu to dobry sposób na to, aby magik swoimi czarami przeniósł dzieci do świata niezapomnianych wrażeń. Spotkanie z iluzjonistą wprawiło wszystkich w doskonały humor, a spektakl nagrodzony został gromkimi brawami. Jesteśmy przekonani, że to spotkanie bez wątpienia zapadnie głęboko w pamięci każdego małego widza w przedszkolu.

 

Skip to content