31 października odbyła się ważna uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. Maluszki  3-latki już dłuższy czas przygotowywały się do tego święta. Uczyły się wierszyków, piosenek oraz właściwego zachowania. Jednak nie tylko maluszki przygotowywały się do tej uroczystości. W starszych grupach dzieci nowo przyjęte do naszego przedszkola, również miały w tym dniu „Pasowanie na starszaka”. Uroczystość ta odbyła się w dwóch grupach: Maluszki z udziałem Pana Wójta Cezarego Stawarza, który jednocześnie pasował dzieci. Starszaki tym razem przy pomocy magicznego ołówka pasował Pan Dyrektor Andrzej Kącki. Po uroczystym pasowaniu były dyplomy, upominki i słodycze. Każdy przedszkolak otrzymał piękną zawieszkę, przypominającą o tym ważnym dniu w życiu każdego przedszkolaka. Po zakończeniu uroczystości dzieci wraz z rodzicami udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Bardzo dziękujemy rodzicom za sfinansowanie na Pasowanie, jak również poczęstunku dla dzieci. Był to dzień pełen emocji, niespodzianek i wzruszeń. Wszystkie dzieci spisały się na medal.

Skip to content